Gadżety reklamowe: personalizowane silikonowe opaski na rękę

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

W poszukiwaniu gadżetów reklamowych warto również zwrócić uwagę na bransoletki silikonowe. Nadal są w sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem – jeżeli chcesz je zamówić, możesz zrobić to bez problemu także przez internet.

 

Dużą zaletą bransoletek silikonowych jest szeroka możliwość ich personalizacji. Można kupić je w wielu kolorach, ale również mogą być one wykończone zgodnie z życzeniami zamawiającego, na przykład można wykonać na nich napisy, piktogramy, również mogą być one wykończone bardziej złożonymi grafikami czy różnymi kolorami. Najprostsze bransoletki posiadają nadrukowane wzory, ale również można wybrać takie z tłoczeniami, inaczej grawerowane. Jako że bransoletki są elastyczne, pasują na nadgarstek praktycznie każdej dorosłej osoby. W przypadku zamawiania opasek dla dzieci, można zdecydować się również na mniejsze rozmiary lub wybrać bransoletki zapinane, które mają regulację długości, by dopasować ją do mniejszych rączek.

 

Najczęściej na bransoletkach pełniących funkcję gadżetów reklamowych umieszcza się logo lub nazwę firmy, ewentualnie produktu czy marki, ale również mogą być to innego rodzaju wzory lub napisy. Ciekawym pomysłem będzie oferowanie opasek o charakterze medycznym, na przykład z oznaczeniami grup krwi. Również mogą one zawierać różnego rodzaju sentencje motywacyjne – teraz bardzo popularne. Możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone, dlatego też można przygotować interesujący wzór na bransoletce silikonowej, która będzie mogła spełnić oczekiwania klientów i stać się dla nich naprawdę praktycznym i ciekawym dodatkiem.

 

Jeżeli również szukasz ciekawego pomysłu na gadżety reklamowe, wybierz opaski silikonowe na zamówienie, które można kupić dzisiaj bez problemu w wielu agencjach reklamowych oraz bezpośrednio w firmach, które zajmują się ich produkcją i personalizacją. Przed zamówieniem określ napis lub zleć przygotowanie projektu, a także wybierz liczbę bransoletek – przy większych zamówieniach często czekają na ciebie dodatkowe rabaty.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

FHP